Pielęgniarka z niemieckim bez nostryfikacji

GD Profesja s.c.

Niemcy, zagranica

Od: GD Profesja s.c.
Miejsce pracy: Niemcy

Opis Firmy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech

Naszym klientem jest renomowana niemiecka firma zatrudniająca personel medyczny w szpitalach i domach opieki na terenie Niemiec: Berlin, Hamburg, Monachium, Kolonia, Stuttgart, Düsseldorf, Norymberga

UWAGA! Spotkanie w Berlinie z pracodawcą 19-20.04. Koszty pobytu i przejazdu pokrywane przez stronę niemiecką.

Zakres Obowiązków

  • kompleksowa opieka i wsparcie ludzi chorych przebywających w odizolowanych pomieszczeniach, podłączonych do specjalistycznej aparatury
  • opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
  • przeprowadzanie wywiadu z pacjentem i rodziną
  • towarzyszenie umierającym
  • pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania

  • ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo
  • min. 1 rok doświadczenia zawodowego
  • znajomość j. niemieckiego B1 (warunek konieczny)
  • wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
  • otwartość i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • praca w renomowanych placówkach medycznych,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach (40 godzin),
  • 3 zmianowy charakter pracy,
  • wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia i doświadczenia + 13-stki
  • praca w nadgodzinach i weekendach dodatkowo płatna,
  • opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności,
  • doskonalenia językowe i zawodowe,
  • uzyskanie nostryfikacji.

UWAGA! Spotkanie w Berlinie z pracodawcą 19-20.04.
Koszty pobytu i przejazdu pokrywane przez stronę niemiecką.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.