Opis stanowiska pracy

Pilnie poszukujemy Pielęgniarek/-rzy do pracy w domu opieki w Guildford, 30 minut od Londynu, niedaleko lotniska Heathrow i Gatwick. Dom należy do renomowanej prywatnej grupy, która zdobyła wiele nagród za wysoki poziom opieki nad pacjentami starszymi, cierpiącymi na demencję.

Opieka pielęgniarska obejmuje: opiekę nad osobami starszymi, o ograniczonej zdolności ruchowej i po przebytym urazowym uszkodzeniu mózgu, z zaburzeniami psychicznymi i z demencją, opiekę paliatywną i rehabilitację.

Oferowane warunki:

  • Umowa na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Deputy Managera
  • Wynagrodzenie £16-17.50/godz.
  • Umowa na 36 lub 48 godzin tygodniowo
  • 2 stanowiska na zmiany dzienne i jedno stanowisko na zmiany nocne
  • Szeroka oferta szkoleń w dziedzinie opieki nad pacjentami z demencją
  • Bardzo miła i koleżeńska atmosfera pracy
  • Szkolenia potrzebne do rewalidacji PINu (Revalidation)

Wymagania:

  • Ukończone studia na kierunku pielęgniarstwa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2 (w mowie i piśmie)
  • Zarejestrowana/y w NMC (Nursing & Midwifery Council)

Prezentacja firmy

Agen­cja rekru­ta­cyjna, spe­cja­li­zu­jąca się w sek­to­rze medycz­nym:... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Opieka nad osobami starszymi