PIELĘGNIARKA/RATOWNIK MEDYCZNY

Dom Pomocy Społecznej w Suszu

Susz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0803

Obowiązki:

Udzielenie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia zdrowia i życia mieszkańcom do momentu przybycia lekarza, uzgadnianie, planowanie i nadzorowanie terminów wizyt lekarskich i badań diagnostycznych, prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z najnowszymi wymogami procesu pielęgnowania i standardów, pomiar podstawowych parametrów życiowych, wykonywanie zaleceń lekarskich, czuwanie nad bezpieczeństwem mieszkańców, roztaczanie szczególnie troskliwej opieki nad ciężko chorymi, dbałość o stan sanitarny pomieszczeń oraz o czystość i higienę osobista mieszkańców

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Ratownik medyczny
  • Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne, medyczne
  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: ratownictwo medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: A) PIELĘGNIARKA: wyksz. co najmniej srednie w zakresie pielęgniarstwa. B) RATOWNIK MEDYCZNY:ukończenie policealnej szkoły średniej oraz uzyskanie dyplomu ratownika medycznego;ukończenie szkoły wyższej lub wyższejszkoły zawodowej na kierunku lub w specjalności ratownictwo medyczne i uzyskanie tytułu licencjata lub magistra;spełnienie pozostałych wymagań zawartych w art.10ust.1 Ustawy z dn. 8 września 2006r. o Pańswtowym Ratownictwie Medycznym, C) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, D) posiadanie obywatelstwa polskiego, E) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo, F) posiadanie dobrego stanu zdrowia.INNE WYMAGANIA: umięjętność pracy w zespole terapeutyczno-opiekuńczym,umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie,umiejętność podejmowania decyzji. GODZINY PRACY: od 7:00 do 19:00 oraz od 19:00 do 07:00. WYMAGANE DOKUMENTY: A) własnoręcznie podpisane przez kandydata: życiorys (CV) z dopiskiem: klauzula o ochronie danych osobowych: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych......", list motywacyjny, B) świadectwa lub inne dokumenty potwierdzające kawlifikacje.MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW: dokumenty prosimy przesłać na sdres: kadry@dpssusz.pl, dostarczyć do działu kadr Domu Pomocy Społecznej w Suszu lub przesłać na adres Dom Pomocy Społecznej w Suszu ul. Iławska 42, 14-240 Susz DO DNIA 29.05.2020r.

Miejsce pracy: Iławska 42, 14-240 Susz, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, świadectwa lub inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy