Opis stanowiska pracy

Tytuł: Pielęgniarka (Północne Włochy)

Nasz klient w północnych Włoszech, poszukuje gotowych do nowych wyzwań pielęgniarzy i pielęgniarek na oddziałach geriatrycznych i w domach spokojnej starości

Główne zadania:
- Przygotowywanie planu i podawanie leków;

- Pomiar temperatury ciała i ciśnienia krwi;

- Wykrywanie parametrów życiowych (częstość akcji serca i oddechu, stan świadomości);

- Podawanie zastrzyków;

- Kompilowanie i aktualizowanie dokumentacji medycznej pacjentów;

- Przygotowanie i podawanie terapii dożylnej (kroplówka);

- Przygotowanie i sprawdzenie stanu medycznego
ekwipunku;

- Pobieranie próbek (krwi, moczu, kału, tkanek) potrzebnych do różnych celów medycznych;

- Przygotowanie pacjentów do operacji i terapii;

- Leczenie, mobilizacja i transport pacjentów, którzy nie są samowystarczalni;

- Ćwiczenie technik udzielania pierwszej pomocy.

Wymagania

Wymagania:
- Dyplom pielęgniarski lub równoważny

- Doskonała znajomość języka włoskiego (C1)

- Biegła znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem

- Nostryfikacja dyplomu we Włoszech i rejestracja w FNOPI (w trakcie procesu możliwość pracy na umowie tymczasowej)

- Możliwość otwarcia numeru VAT we Włoszech

- Umiejętność empatycznej i profesjonalnej komunikacji z pacjentami i członkami ich rodzin

Oferujemy:

- Prace w prywatnej klinice geriatrycznej/domu spokojnej starości
- Praca w formie zmianowej
- miesiąc płatnych wakacji
- Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
- płatne nadgodziny

WiPjobs focuses its business on qualified, professional and skilled recruitment and HR... consultancy.

Our goal is to understand candidate’s needs and provide the best solution for the future employee and employer.

We recruit candidates in several sectors, ranging from Customer Service, Accountancy, HR, Technical Support to Insurance, Sales, Logistics, IT, Finance, etc.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Opieka nad osobami starszymi