Pielęgniarka / Pielęgniarz

Niemcy, Großostheim, zagranica

Drei Linden Pflegezentrum

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niemcy, Seniorenpflegezentrum Drei Linden, Auf der Stichel 28, 63762 Großostheim

Termin rozpoczęcia pracy: 03/2019 (marzec 2019)

Poznaj nas:

  • mieszkamy w niewielkiej przytulnej miejscowości (11 tysięcy mieszkańców), wszystko mamy w zasięgu ręki
  • mamy 34 pensjonariuszy, wszyscy się znamy, my jako personel, z naszymi podopiecznymi, z rodzinami
  • świętujemy razem urodziny i święta
  • organizujemy szkolenia, wszystkie są bezpłatne
  • organizujemy wycieczki, zawsze kilka razy w roku, wszystkie są bezpłatne
  • nasz Team jest naprawdę super, pomocny, ale przede wszystkim wolny od rywalizacji
  • żyjemy sobie tak trochę nietypowo, rodzinnie, robota do zrobienia naturalnie jest

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • zapewnienie profesjonalnej opieki nad podopiecznymi
  • kontrola porządku w przydzielonych pokojach
  • odprowadzanie pensjonariuszy na posiłki i pomoc przy karmieniu
  • wizyty lekarskie
  • prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe pielęgniarstwo oraz aktualne prawo wykonywania zawodu
  • język niemiecki na poziomie komunikowania się - istnieje możliwość odbycia kursu, nie wymagamy od Ciebie znajomości języka, ale chęci do jego nauczenia się
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zaangażowania i chęci rozwoju

Wymagania

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie lub pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 1900 euro brutto przed uznaniem dyplomu, 2600 euro brutto po uznaniu dyplomu
  • nieopodatkowane dodatki - 25% noce, 50% niedziele, 75% święta, w grudniu dodatek świąteczny
  • możliwa praca w systemie zmianowym np. 14 dni pracy pod rząd i 14 dni w kraju lub 2 miesiące pracy i miesiąc w domu - jesteśmy elastyczni dogadamy się
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji oraz poszerzenie życiowych horyzontów

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna , Praca Inne , Praca Opieka nad dzieckiem , Praca Opieka nad osobami starszymi