Pielęgniarka / Pielęgniarz

Katowice, śląskie

Seniorenhaus Nauheim GmbH

Opis stanowiska pracy

Co zyskasz współpracując z nami:

  • Stabilna pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednio dopasowane do wykształcenia i umiejetnosci pracownika
  • Pakiet benefitow: świąteczne swiadczenia pieniezne, dodatek urlopowy,dodatki placowe( Premie za prace w weekendy/swieta)
  • Oferujemy tanie mieszkania pracownicze lub wspolfinansujemy dojazd do pracy
  • Pokrywamy koszty przeprowadzki (do 6000zl)
  • Darmowe posiłki w godzinach pracy
  • Przyjazna atmosfera

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • Znajomosci jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowosc do wyjazdu, pracy i zycia w Niemczech
  • Pomoc w znalezieniu kursow jezyka niemieckiego
  • Poszukujemy osob opiekunczych, cieplych, cierpliwych, odpowiedzialnych. Bardzo wazna jest rowniez empatia i opanowanie oraz umiejetnosc pracy w zespole.

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia , Praca Opieka nad osobami starszymi