Pielęgniarka / Pielęgniarz

EPSN Workforce Poland Sp. z o.o.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta w Belgii (luksusowe domy opieki w różnych lokalizacjach) poszukuje Pielęgniarek/Pielęgniarzy zainteresowanych pracą stałą.

Co oferujemy?

  • intensywny kurs holenderskiego online (2-3 razy w tygodniu) - zwrot kosztów kursu gwarantowany na bieżąco
  • 2-letni kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (40 lub 48 godz/tygodniowo)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 2300 euro brutto miesięcznie (29.900 euro rocznie)
  • pakiet relokacyjny: pracodawca zapewnia przelot na miejsce pracy, rejestrację - wartość 2250 euro
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • bezpłatny przejazd na miejsce wykonywania pracy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok
  • ukończone studia na kierunku Pielęgniarstwo
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą/osobami starszymi
  • gotowość do podjęcia nauki języka

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne