Pielęgniarka, Pielęgniarz – praca w Norwegii

Norwegia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do udziału w rekrutacji dla personelu medycznego.

Najbliższa rekrutacja już w czerwcu.

Sprawdź krok po kroku jakie to proste!

Krok 1: aplikacja CV
Krok 2: rozmowa z rekruterem Adecco Poland i analiza dokumentów
Krok 3: rozmowa z przedstawicielem pracodawcy
Krok 4: Intensywny kurs j. norweskiego (12 tygodni kurs online i 12 tygodni stacjonarnie w ośrodku w Polsce), przygotowanie się do nostryfikacji dyplomu.
Krok 5: Rozpoczęcie pracy w Norwegii!

Nie jesteś do końca zdecydowany/a na wyjazd? Zadzwoń do nas, porozmawiamy o Twoich wątpliwościach i odpowiemy na najważniejsze pytania: 723 193 102

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Ukończyłeś/aś studia lub szkołę o profilu pielęgniarskim
  • Pracujesz w zawodzie lub posiadasz praktyki
  • Chcesz podjąć się nauki j. norweskiego
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

W zamian chcemy Ci zaoferować:

  • Pracę na terenie Norwegii w służbie zdrowia o wysokim standardzie
  • W pierwszym okresie zatrudnienie w ramach 2-miesięcznego płatnego stażu w roli asystenta pielęgniarza/pielęgniarki, następnie zatrudnienie na samodzielnym stanowisku
  • Umowę o pracę na pełen etat na czas określony (min. 24 - miesięcy) na stanowisku pielęgniarki, podpisaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskim systemem płac oraz dodatki wynikające ze zmianowego systemu pracy
  • Szczegółową ofertę i kontakt z konsultantem Adecco podczas całego procesu rekrutacji
  • Bezpłatny kurs języka norweskiego online oraz dostęp do multimedialnych narzędzi do nauki
  • Stacjonarny kurs języka norweskiego - zapewnione zakwaterowanie, pełne wyżywienie i materiały szkoleniowe w trakcie kursu
  • Pełne przygotowanie do egzaminów językowych i do pracy zawodowej w Norwegii
  • Roczny, bezpłatny kurs języka norweskiego (online) w Norwegii po rozpoczęciu pracy
  • Koszty podróży do Norwegii opłacone przez pracodawcę
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • Bezpłatne testy MRSA przeprowadzane w Norwegii
  • Świadczenia wynikające z zatrudnienia na norweskich warunkach tj. pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych w Norwegii, zasiłek na dzieci, itp.
  • Wynagrodzenie urlopowe / feriepenger - 12%

Aplikacje:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim klikając przycisk APLIKUJ

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie
z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Numer referencyjny: PP/N/2020

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia