Pielęgniarka / Pielęgniarz - praca dodatkowa

WroMedica s.c.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

- pobieranie i oznakowanie materiału do badań,

- przygotowanie materiału i zleceń do przewozu,

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe,

- sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy,

- mile widziane doświadczenie w badaniach klinicznych.

Oferujemy:

- pracę około 2 dni w tygodniu,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- przyjazną atmosferę,

- zatrudnienie – umowa zlecenie.

Prezentacja firmy

Centrum Zdrowia WroMedica powstało w 2012 roku, założone przez le... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Medycyna / Służba zdrowia