Pielęgniarka / Pielęgniarz do szpitala w Regensburgu

Artifex-Personaldienstleistungen GmbH & Co. KG

Niemcy, Regensburg, zagranica

Artifex jest młodym, nowatorskim przedsiębiorstwem z siedzibą w Regensburgu (Bawaria), który zalicza się do jednych z najsilniej rozwijających się regionów gospodarczych Niemiec. Specjalizujemy się w obsłudze personalnej bawarskiego rynku medyczno-opiekuńczego.

Obecnie poszukujemy do domów seniora:

Miejsce pracy: Niemcy, Regensburg

Czeka na Państwa ekscytująca praca w młodym dynamicznym zespole przy ponadtaryfowym wynagrodzeniu.

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie zastrzyków i infuzji, zakładanie opatrunków oraz kontakt z lekarzem
  • Opieka nad pacjentami specjalistycznych oddziałów, takich jak: chirurgia, interna, psychiatria, ginekologia i ortopiedia
  • Czynności administracyjne i organizacyjne przy wykorzystaniu szpitalnego systemu informacyjnego. Monitorowanie i zarządzanie zapasami materiałów
  • Opatrywanie ran
  • Przygotowanie pacjenta do badań lekarskich
  • Wspieranie czynności ruchowych pacjentów
  • Wykonywanie drobnych czynności porządkowych wokół pacjentów
  • Kontakt z rodziną pacjentów i udzielanie informacji
  • Rozkładanie leków, ich podawanie i obserwacja pacjentów
  • Kontrola wagi, ciśnienia, temperatury oraz poziomu cukru we krwi
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe pielęgniarskie
  • Dyspozycyjność i chęć stawienia się nowym wyzwaniom
  • Gotowość podjęcia pracy zmianowej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Wymiar czasu pracy: 30-40 godzin tygodniowo
  • Pełną pomoc przy nostryfikacji dyplomu
  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Artifex-Personaldienstleistung GmbH&Co.KG

Adolf-Schmetzer-Straße 14
93055 Regensburg
E-mail: wioletta.klimaszewska@artifex-personal.com
www.artifex-personal.com