Pielęgniarka/Pielęgniarz anestezjologiczny - Szpital św. Wojciecha

Praca.farmacja.pl

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Szpital św. Wojciecha w Poznaniu poszukuje kandydatów na stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz Anestezjologiczny.

Zadania:

  • świadczenie profesjonalnych usług z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego,

  • realizowanie świadczeń wynikających z celów i zadań pielęgniarki anestezjologicznej/ pielęgniarza anestezjologicznego ,

  • prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej,

  • opieka nad stanowiskiem pracy,

  • dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych.

Wymagania:

  • kierunkowe wykształcenie uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarki/ pielęgniarza: średnie lub wyższe pielęgniarskie,

  • aktualne Prawo Wykonywania Zawodu Pielęgniarki/Pielęgniarza,

  • wysoka kultura osobista i dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki anestezjologicznej/ pielęgniarza anestezjologicznego.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie, umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, podejmowanych działań oraz zakresu odpowiedzialności,

  • dostęp do opieki medycznej,

  • kartę Multisport.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.