Opis stanowiska pracy

EPSN Workforce Poland dla Naszego Klienta - sieci 26 domów opieki Sussex Healthcare (różne lokalizacje w Sussex) - poszukuje Pielęgniarek oraz Opiekunów Osób Starszych do pracy stałej w domach opieki o podwyższonym standardzie.

Termin rozpoczęcia pracy: Wrzesień/Październik 2017

Rozmowy skype z pracodawcą odbędą się w dniach 30-31 sierpnia (środa - czwartek).

Liczba miejsc ograniczona.

Opis stanowiska:
profesjonalna opieka nad osobami starszymi (mężczyźni oraz kobiety)
monitorowanie czynności życiowych
pomoc pacjentom w codziennych czynnościach (ubieranie się, wstawanie)

Wymagania

wykształcenie medyczne (Pielęgniarki) lub ukończony kurs dla Opiekunów Medycznych
doświadczenie zawodowei (min. 1 rok - udokumentowane)
bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) - warunek konieczny

Oferujemy:
pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (zmiany dzienne oraz nocne)
wynagrodzenie 25,500 GBP rocznie dla Pielęgniarki/18,000 GBP rocznie dla Opiekunki
kurs IELTS dla Pielęgniarek w miejscu pracy
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokrycie kosztów za pierwszy miesiąc pobytu)
bonus relokacyjny 500 GBP
dopłata do posiłków
darmowy transport do pracy
28 dni płatnego urlopu

Prezentacja firmy

EPSN Workforce działa w 11 krajach UE w obszarze rekrutacji międzynarodo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia