Pielęgniarka anestezjologiczna (obywateli UKR / BEL)

HRBC GROUP SP. z o.o.

31-546 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Praca dla pielęgniarki anestezjologicznej z Białorusi lub Ukrainy, posiadającej przynajmniej 3 lata doświadczeniem na podobnym stanowisku w ciągu ostatnich 5 lat.

Praca w Szpitalu w okolicach Łodzi.

Do zadań pielęgniarki anestezjologicznej należy:
1) Każdorazowe przygotowanie sali operacyjnej do zabiegu w zakresie anestezji.
2) Wykonywanie czynności z zakresu anestezji podczas zabiegu operacyjnego,
3) Nadzorowanie pacjenta podczas zabiegu operacyjnego i po jego zakończeniu,
4) Zapewnienie całościowej opieki pielęgnacyjnej nad pacjentem w trakcie jego pobytu w oddziale pooperacyjnym.

Wymagania

Wymagana znajomość języka polskiego (w mowie i piśmie)
Dyplom pielęgniarki

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy