Pielęgniarka 14 dni pracy, 14 dni wolnych - Atrakcyjna praca w Niemczech

Jobway

40-082 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Legalna praca z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym tylko w ośrodkach dla seniorów.

Pracodawcą jest niemiecki ośrodek, w którym pracuje pielęgniarka i z którym posiada podpisana umowę o prace,

Nie pracujemy w zakresie całodobowej prywatnej opieki nad starszymi osobami.
Pracodawca zapewnia miejsce zamieszkania oraz możliwość wykupu wyżywienia na preferencyjnych warunkach pracowniczych( w niektórych ośrodkach miesięczny koszt pełnego wyżywienia zaczyna się od 13 Euro za 3 posiłki dziennie)

  Opis stanowiska :

 - podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarzy
 - nadzorowanie terminowości przyjmowania leków
 - proste zabiegi i inne czynności jak zakładanie cewnika , etc

Oferujemy:
 - pracę w domach opieki społecznej i klinikach
 - umowę o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi
 - wynagrodzenie miesięczne przed nostryfikacja zawodu 2.600,00-3.000,00 EUR Brutto + dodatki, po nostryfikacji zawodu 3.400,00- 3.800,00  EUR Brutto + dodatki (w zależności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka)

- wakacyjne oraz świąteczne dodatki - poza miesięcznym wynagrodzeniem dodatkowo płatne 50% wynagrodzenia miesięcznego brutto: dodatek wakacyjny w czerwcu i w listopadzie na Święta Bożego Narodzenia

- dodatki za niedziele, święta, nocki oraz system zmianowy pracy
 - możliwość zjazdów do Polski
 - pomoc w nostryfikacji zawodu w Niemczech
 - pomoc w zdobyciu certyfikatu językowego.

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Wymagania

 - wykształcenie pielęgniarskie
 - jeśli istnieje, jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec
 - znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+
 - pomoc w uzyskaniu certyfikatu językowego B2
 - referencje, świadectwa pracy, kursy językowe etc będą dodatkowym atutem
 - zaangażowanie, profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących
 - empatia i pogodne usposobienie

Prezentacja firmy

Jesteśmy połączeniem młodości i przebojowości z wieloletnim doświadczeni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
umowa o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
12 000PLN - 17 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od wykształcenia, doświadczenia oraz znajomości języka - wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele, święta, nocki oraz system zmianowy pracy
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi