Dako Job Center Dako Job Center
Firma DAKO JOB CENTER z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

PIEKARZ/ NIEMCY

Miejsce pracy: Niemcy, Werder

STANOWISKO: PIEKARZ

MIEJSCE PRACY: Werder/ NIEMCY

OPIS STANOWISKA:

Pracownicy pracują w piekarni i wykonują różne prace piekarnicze, tj. przygotowywanie zaczynów do ciast, układnie w formach piekarniczych, często zdarza się sprzątanie hali bądź wspieranie pracowników,którzy się nie wyrabiają.

 ▪ Produkcja wyrobów piekarniczych, takich jak chleb i bułki

WYMAGANIA:

AUTO / białe buty lub białe podeszwy/ krótkie paznokcie/ zadbany wygląd pracownika (czysty), bez biżuterii,
 komunikatywność, gotowość pracy zmianowej – nocki, dyspozycyjność,  umiejętność pracy w zespole
 operatywność w działaniu, sumienność.

WYJEDŹ Z NAMI I ZDOBĄDŹ BONUSY NA START*:

  • 80€ - DODATEK DO TRANSPORTU
  • 50€ - DODATEK DLA KIEROWCY

(oferta ograniczona czasowo)

*więcej informacji uzyskasz u naszego rekrutera

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ - NA ROK
  • DODATEK DLA KIEROWCY ZA KAŻDY PRZEJECHANY KILOMETR
  • LICZNE DODATKI: ZA PRACĘ W GODZ. NOCNYCH, DODATEK ZA NADGODZINY
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY: M.IN. SYSTEM POLEĆ PRACOWNIK
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.