Piekarz/Cukiernik w Dziale Sprzedaży

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultanta Technologicznego, który jest z wykształcenia lub dotychczas zdobytego doświadczenia Piekarzem lub Cukiernikiem i byłby otwarty na połączenie pracy w tym zawodzie wraz z działaniami sprzedażowymi. Bardzo ciekawe stanowisko!

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży spożywczej ulokowana niedaleko Wrocławia, charakteryzująca się pozytywną opinią na rynku i w branży.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Realizowanie strategii firmy w obszarze nowoczesnego kanału sprzedaży
  • Poszukiwanie pomysłów i współtworzenie nowych receptur i aplikacji piekarskich i cukierniczych dla nowoczesnego kanału sprzedaży
  • Przygotowywanie i wypiek konceptów na potrzeby wizyt handlowych
  • Analizowane branży, trendów, danych sprzedażowych oraz działań konkurencji i identyfikowanie możliwości wdrożenia produktów i rozwoju sprzedaży
  • Wdrażanie i rozwijanie produktów oraz zapewnianie doradztwa technologicznego
  • Współpracowanie z partnerami w nowoczesnym kanale sprzedaży - bieżący kontakt, budowanie, rozwijanie i utrzymywanie trwałych relacji - 20% zadań
  • Organizowanie i prowadzenie prezentacji i szkoleń dla partnerów
  • Wspieranie działań sprzedażowych poprzez uczestnictwo w wydarzeniach branżowych i firmowych

Profil kandydata

To stanowisko jest odpowiednie dla Ciebie, jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku technologicznym (konsultant technologiczny) w firmie produkującej lub dystrybuującej mieszanki piekarskie i cukiernicze
  • Posiadasz doświadczenie we współpracy z partnerami w nowoczesnym kanale sprzedaży w kategorii chleby i ciasta
  • Potrafisz pracować projektowo
  • Posiadasz wykształcenie w zawodzie piekarza lub cukiernika
  • Znasz branżę piekarską i cukierniczą oraz kształtujące się w nowoczesnym kanale sprzedaży trendy oraz potrzeby klientów i konsumentów
  • Lubisz eksperymentować ze smakami, kolorami, formą i kształtem w tworzonych konceptach
  • Łatwo nawiązujesz kontakty oraz posiadasz umiejętność skutecznej komunikacji
  • Potrafisz budować długotrwałe relacje z osobami współpracującymi
  • Jest pewny siebie i otwarty na sugestie innych
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji (mile widziane).

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku, dbałości o przepływ informacji i nastawieniu na rozwiązywanie problemów
  • Pracę w organizacji, w której pracownicy są zaangażowani i kreatywni
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page