Picker/Packer lub obsługa wózka EPT - 11,82 EUR/h

OTTO Work Force

Haps, Holandia, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Haps, Holandia

Znasz dobrze angielski albo niderlandzki? Czeka praca w Holandii, w zupełnie nowym, zadbanym i dobrze zorganizowanym magazynie z żywnością dla niemowląt i medycznymi produktami spożywczymi!

Twoje zadania?

Kompletowanie zamówień, pakowanie i przyjmowanie towaru.

Najważniejsze info dla ciebie:

·       Super stawka 11,82 EUR/h

·       Dodatki za nocki i weekendy (25-100%)

·       Szkolenie na wózek EPT

Masz już uprawnienia na wózek widłowy -> Możesz zarobić nawet 12,50 €/h

Poza tym zapewniamy:

·       Pracę na pełen etat (7:30-16)

·       Gwarantowane umową godziny pracy i gwarantowane wynagrodzenie

·       Atrakcyjne zakwaterowanie w dobrej cenie i pomoc w organizacji transportu

·       Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)

·       Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

·       Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania:

·       Znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego na poziomie komunikatywnym

·       Dobra kondycja fizyczna

·       Mile widziane prawo jazdy i doświadczenie w zbieraniu zamówień na słuchawce lub ze skanerem

Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.