Opis stanowiska pracy

Inf-Art poszukuje osób do pracy na stanowisku PHP Web Developer.

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem, tworzymy dedykowane aplikacje webowe, zaawansowane serwisy www oraz platformy B2B. Oferujemy możliwość pracy przy wielu ciekawych i sensownych projektach. Pracowaliśmy dla takich marek jak Volkswagen czy Lg.

Wynagrodzenie od 3500 zł do 9500 zł - dopasowane do umiejętności.

Oferujemy:

- pracę nad ambitnymi projektami
- premia za ukończone projekty
- dostęp do najnowszych technologii z branży IT
- darmowa kawa i napoje chłodzące
- przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy

Wymagania:

-znajomości PHP
- znajomości baz MySQL
- znajomości Javascript (jQuery) oraz HTML i CSS ( mile widziane)

Praca na miejscu w biurze w Sosnowcu

Wyślij nam informacje o sobie i przyjdź na rozmowę, poznajmy się bliżej.
Dołącz do naszego zespołu! Rozwijaj swoje umiejętności razem z nami.
Czekamy na Ciebie
zespół inf-art

Wymagania

Prezentacja firmy

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się zespołem, tworzącym dedykowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 500PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie za ukończone projekty
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy