Opis stanowiska pracy

Firma eConnect4U poszukuje osób do pracy na stanowisku PHP Web Developer.

Działamy od 2008 roku, aplikacje www tworzymy głównie na rynek UK, oferujemy możliwość pracy przy wielu ciekawych i sensownych projektach. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, systemach wsparcia B2B, oraz zaawansowanych platformach E-commerce.

Pracujemy w 14-sto osobowym teamie w Polsce + 16 osób w biurze w UK. Na rynku brytyjskim działamy pod nazwą Bespoke4Business.

Chcesz współtworzyć ciekawe i sensowne projekty?
Jesteś/chcesz zostać specjalistą w swoim fachu?
Lubisz wyzwania i szybko się uczysz?

Zapraszamy do współpracy!
Wynagrodzenie: 4000 - 10000zł - zależnie od umiejętności.

Gwarantujemy:

  • Premia za ukończone projekty przed czasem
  • Dostęp do najnowszych technologii z branży IT
  • Pracę nad sensownymi i ambitnymi projektami
  • Możliwość szkoleń w Wielkiej Brytanii
  • Warsztaty z doświadczonymi programistami
  • Codeschool z pełnym dostępem do wszystkich materiałów
  • Szkolenia/Kursy rozwojowe - Kraków/Warszawa/Katowice
  • Szkolenia z języka angielskiego w godzinach pracy
  • Darmowa kawa i napoje chłodzące
  • Chill out room(w przygotowaniu, dostępny od października/listopada)
  • Multisport
  • Medicare
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego w godz. pracy

Wymagania

  • Znajomość PHP/MySQL
  • Umiejętność pracy w architekturze MVC
  • Doświadczenie w pracy z dowolnym frameworkiem PHP
  • Mile widziana znajomość CakePHP
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Umiejętność tworzenia dedykowanych funkcjonalności w języku PHP
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży lub portfolio
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność

Prezentacja firmy

Firma eConnect4U zajmuje się tworzeniem dedykowanych aplikacji www. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Medicare, Multisport, Loyalty Bonus, Codeschool, Kursy angielskiego
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria