HRK S.A.

Dla naszego Klienta będącego liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, poszukujemy aktualnie kandydata na poniżej przedstawione stanowisko:

PHP DeveloperMiejsce pracy: Toruń

Zadania:

  • Praca przy projektach pisanych od zera (90% rozwój, 10% utrzymanie)
  • Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Tworzenie testów jednostkowych
  • Współudział w planowaniu testów funkcjonalnych  i integracyjnych

Wymagania:

  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość PHP5 (OOP) oraz MySQL
  • Umiejętność projektowania obiektowego
  • Znajomość technologii AJAX, JSONP oraz REST
  • Znajomości HTML/CSS w stopniu umożliwiającym wdrażanie/edycję widoków
  • Umiejętności pisania bezpiecznego i przejrzystego kodu
  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość zasad SOLD

Mile widziane:

  • Znajomość REACT
  • Umiejętność pisania testów automatycznych (PHPUnit, Behat)
  • Znajomość frameworka Symfony / Codeigniter
  • Znajomość systemu kontroli wersji (najlepiej Git)
  • Znajomość frameworka Bootstrap
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość rozwiązań NoSQL
  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM

Oferujemy:

  • Szybki i sprawny proces rektuacyjny
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w zespole doświadczonych developerów (PHP Developer, .NET Developer, 2 analityków, 3 testerów)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.