PHP Developer

Świdnica, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla Klienta, firmy z branży IT,  wywodzącej się z software house’a, realizującej różne projekty, szukamy osoby na stanowisko:

Praca przy projekcie z obszarów IoT lub transportu i logistyki opartych o asynchroniczną architekturę, SOLIDny kod i automatyczne systemy CI/CD. Praca przy platformie składającej się z kilkunastu mniejszych produktów, tworzących spójną całość, np. giełda transportowa, komunikator, aplikacje mobilne, zarządzanie płatnościami, wierzytelnościami.

Wymagania

Wymagania:

Min. 2 lata komercyjnego doświadczenia jako PHP Developer

Bardzo dobra znajomość; PHP, OOP.

Dobra znajomość: Zend, SQL, Elasticsearch.

Mile widziana dobra znajomość: Symfony, RabbitMQ, GitFlow

Firma oferuje:

Stałą współpracę (B2B lub umowa o prace).

Opiekę medyczną, ubezpieczenie.

Kartę Multisport.

Śniadania firmowe, owoce, napoje.

Zamiast openspace-pokoje.

Szkolenia i integracje.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy