PHP Developer

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego klienta, specjalizującego się w outsourcingu kompleksowych usług serwisowych IT na skalę przemysłową i dla jego potrzeb w zakresie rozwoju wewnętrznych aplikacji poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Programista PHP. Firma zatrudnia około 2300 pracowników w 34 oddziałach realizując w ponad 190 krajach usługi wsparcia infrastruktury IT dla największych korporacji.

Obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie szeregu różnorodnych aplikacji, które swoją funkcjonalnością pokrywają całość procesów zachodzących wewnątrz firmy np.: obsługę serwisu sprzętu IT dla naszych klientów, wewnętrznych procesów finansowych, logistycznych czy sprawozdawczych (raportowanie),
  • Programowanie narzędzi ekspedycyjnych opartych na rozwiązaniach webowych z uwzględnieniem planowania trasy i optymalizacji zarządzania 300 serwisantami,
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem doświadczonych programistów.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania,
  • Bardzo dobra znajomość PHP oraz zasad tworzenia aplikacji internetowych,
  • Dobra znajomość HTML, AJAX, T-SQL oraz MS SQL Server,
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość frameworków: Symfony, Laravel, CodeIgniter,
  • Znajomość technologii front-end’owych: ExtJs, Dojo, AngularJS,
  • Doświadczenie w budowie i wykorzystaniu uslug sieciowych SOAP / REST,
  • Praktycznie umiejętności w zakresie VBA.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wyższy limit uzależniony od wiedzy i doświadczenia),
  • Pracę z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Świetne warunki pracy – przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i usprawnień, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy,
  • Udział w międzynarodowych projektach mających bezpośrednie przełożenie na jakość funkcjonowania firmy,
  • Przyjazną atmosferę – brak e-commerce’owej presji czasowej, dojrzałą współpracę z klientem wewnętrznym (użytkownikami końcowymi) oraz działem Requirements Engineeringu (analitykami aplikacji biznesowych),
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.

CV prosimy wysyłać w języku angielskim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media