PHP Developer

cala Polska, dolnośląskie

Cyclad Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Za co będziesz odpowiedzialny?

- tworzenie zaawansowanych systemów webowych, rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
- wdrożenia systemów dla klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, mediów i sportowej.

Czego od Ciebie oczekujemy?

-bardzo dobrej znajomości PHP 7,
-bardzo dobrej znajomości i rozumienia zasad programowania obiektowego, wzorców projektowych,
-dobrej znajomości frameworka Symfony 3/4
-dobrej znajomości Redisa
-znajomości relacyjnych baz danych (PostrgreSQL),
umiejętności pracy i rozumienie zagadnień z Docker, docker-compose,
-podstawowej znajomości HTML5, JS, i CSS,
-umiejętności pisania testów jednostkowych i testów integracji,
-umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji GIT, ---znajomość zasad git-flow,
-podstawowej znajomości zagadnień związanych z warstwą serwerową i sieciową aplikacji webowych,
-znajomości podstawowych poleceń w systemie Linux,
-znajomości zagadnień związanych z CI/CD,
-znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
pomysłowości i samodzielności,
-umiejętności analitycznego myślenia i kreatywności,
-odpowiedzialności za powierzone zadania.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

-znajomość RabbitMQ, Elasticsearch, Graylog,
-znajomość Zend Framework,
-znajomość popularnych sklepów ecommerce,
-znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych (co najmniej na poziomie OWASP TOP10),
-doświadczenie w pracy z Kubernetes,
-znajomość zagadnień związanych z architekturą Cloud-Native
-doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform,
-doświadczenie w pracy z JIRA / YouTrack

Co oferujemy?

-ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
-możliwość współtworzenia innowacyjnych projektów,
-elastyczne godziny pracy,
-wolny wstęp do centrum sportowego w Sopocie,
-pakiet socjalny zawierający m.in. system szkoleń, dofinansowanie edukacji, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i zajęć rekreacyjnych,
-cykliczne spotkania ze specjalistami różnych dziedzin.

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy