Opis stanowiska pracy

IT Rules wpiera proces rekrutacyjny dla studia gier komputerowych, które startuje z nowym przedsięwzięciem. Poszukujemy doświadczonych programistów PHP, którzy będą tworzyć środowisko wciągających gier online.

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale 7 000 – 12 000 zł brutto, uzależnione od realnych umiejętności
- tworzenie atrakcyjnych, przyjemnych gier online
- realny wpływ na projekty
- możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub b2b)
- możliwość częściowej pracy zdalnej (do 3 dni w tygodniu)
- szybki proces rekrutacyjny

Wymagania

- minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku PHP
- dobra znajomość PHP w wersji 5 lub 7
- znajomość zagadnień programowania obiektowego
- dobra znajomość html5, css3, javascript, jQuery
- dobra znajomość dowolnego frameworka MVC
- dobra znajomość baz danych MySQL, MariaDB
- znajomość obsługi systemów LINUX
- umiejętność pracy z systemem kontroli wersji
- doświadczenie poparte zrealizowanymi projektami

Prezentacja firmy

IT Rules świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne w obszarze stanowisk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych