Opis stanowiska pracy

KIM JESTEŚMY:

CODESUSHI jest nano-zespołem doświadczonych w branży ludzi, specjalizujących się na WebDev. Bardzo cenimy sfokusowane podejście, dlatego nie rozdrabniamy się technologicznie na inne platformy. Bierzemy udział w konferencjach w USA, Europie Zachodniej oraz lokalnych eventach w Polsce. Pilnujemy work-life balance i doceniamy ludzi z rodziną.

JEŻELI TY:

  • Poruszasz sie w: PHP Symfony 3 & Twitter Bootstrap 4, Docker, Git
  • Piszesz czytelny kod w optymalnym czasie;
  • Posiadasz umiejętności analityczne,
  • Umiesz prawidłowo zadawać pytania;
  • Cenisz czas członków zespołu;
  • Celujesz we współpracę długoterminową;

TO OFERUJEMY DLA CIEBIE:

  • Wynagrodzenie: 7000 – 8000 brutto UoP;
  • Prywatną opiekę medyczna dla Ciebie i rodziny;
  • 100% dofinansowania multisport;
  • praca on-site w biurze na Zabłociu (mac’i + dual screen setup/playstation/kawa/kuchnia)
  • remote work do 4-ch dni w miesiącu
  • flexible hours startujemy pomiędzy 8-10 rano

DODATKOWO Z NAMI BĘDZIESZ:

  • Używać języka angielskiego do 5-ciu godzin dziennie w mowie i piśmie (angielski jest naszym wewnętrznym językiem zespołu jak również klientów);
  • Pracować nad wdrożeniem istotnych z punktu widzenia rozwiązań biznesowych naszych klientów z użyciem najlepszych praktyk programistycznych i standardów pisania kodu.

Jeśli jesteś gotowy/a na zmianę, wyślij CV

Prezentacja firmy

CODESUSHI to developerzy kochający programowanie i rozwój w zakresie apl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy