Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta  – firmy z branży e-commerce, która od 10 lat dostarcza najlepsze rozwiązania dla biznesu poszukujemy osoby na stanowisko PHP Developer (Magento).

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i programowanie portali i systemów internetowych.
  • Rozwijanie istniejących systemów opartych o Magento.
  • Przeprowadzanie code review powstających elementów projektu.

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość OOP PHP(7,4).
  • Doświadczenie w pracy z Magento.
  • Doświadczenie w pracy z systemami zewnętrznymi ( np. REST API, JSON).
  • Rozumienie problemów wydajności.
  • Umiejętność testowania i dokumentowania kodu.
  • Znajomość i umiejętność stosowania zagadnienia Continuous Integration w pracy nad projektami programistycznymi.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji Git.

Mile widziane:

  • znajomość GraphQL, Dockera.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B.
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy miedzy 7:00 a 9:00).
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • 26 dni płatnego urlopu.
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia.
  • Pracę w Scrumie.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty multisport.
  • Zdalną naukę języka angielskiego.

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy