Petrsonel sprzątający - Łódź, Widzew

Probet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Probet Sp. z o. o. zatrudni osoby do pracy na stanowisko: pracownik gospodarczy
Praca w Łodzi ul. Jędrzejowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
• sprzątanie pomieszczeń biurowych i sanitarnych
• doczyszczanie , usuwanie odpadów

WYMAGANIA:
• Chęć do pracy
• Doświadczenie zawodowe w branży usług czystościowych ,dodatkowy atut.
• Mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
OFERUJEMY:
• Umowa o pracę, umowa zlecenie , cały etat
• Wynagrodzenie od 2.300 do 2 500 zł netto
• Praca od pon. do pt. w godzinach od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00

KONTAKT :
• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku -
Anna tel. 32 413 15 50 wew 1
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami