Personel opieki zdrowotnej i pielęgnacyjnej / Study Nurses(m/k/i)

Indivumed

Niemcy, Hamburg, zagranica

W celu wsparcia naszego zespołu poszukujemy na bieżąco:

Celem Indivumed jest rozwikłanie złożoności choroby nowotworowej w celu opracowania spersonalizowanych terapii i zapewnienia ich przydatności terapeutycznej.
Dzięki naszym trzem jednostkom biznesowym IndivuServ, IndivuType i IndivuTest oferujemy naszym klientom z takich dziedzin, jak biotechnologia, przemysł farmaceutyczny i badania medyczne, kompleksowe kompetencje naukowe oraz szerokie spektrum idealnie dopasowanych usług badawczych w zakresie onkologii.

Jesteśmy ukierunkowanym na przyszłość, międzynarodowym przedsiębiorstwem z ambitną strategią rozwoju, zatrudniającym ponad 200 osób w Europie, Ameryce Północnej i Azji. W interdyscyplinarnych zespołach, składających się z czołowych naukowców, bioinformatyków i menedżerów produktu, wspólnie pracujemy nad naszym celem. Dołącz do naszego przedsiębiorstwa!

Opis stanowiska

  • Gromadzenie próbek biologicznych na sali operacyjnej oraz w różnych innych obszarach, jak również danych klinicznych, także w ramach indywidualnej rozmowy z pacjentami
  • Zadania administracyjne wraz z przetwarzaniem danych
  • Osoba do kontaktu ze współpracującymi placówkami medycznymi w aglomeracji hamburskiej
  • Gotowość do współpracy z innymi grupami zawodowymi w szpitalu
  • Konsekwentna realizacja wysokich standardów procesowych przy gromadzeniu próbek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z egzaminem w zakresie opieki zdrowotnej i pielęgnacyjnej, medycznego personelu pomocniczego lub Study Nurse (m/k/i)
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane (najlepiej na sali operacyjnej, na oddziale intensywnej terapii, w zakresie anestezjologii, w placówkach szpitalnych itp.)
  • Zaangażowanie i wysokie kompetencje społeczne
  • Umiejętność koordynacji wielodyscyplinarnych procesów pracy
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy klasy 3
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie iw piśmie
  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Nasza oferta

  • Ambitny obszar zadań w intensywnie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Wiele możliwości kształtowania swojej pracy
  • Krótkie ścieżki decyzyjne
  • Sympatyczny zespół i dobra atmosfera pracy
  • Regularne szkolenia i rozwój zawodowy
  • Zakładowy program zabezpieczenia emerytalnego
  • Dopłata do HVV ProfiTicket
  • Dopłaty w ramach członkostwa w organizacjach sportowych i udziału w wydarzeniach sportowych
  • Świeże owoce i napoje
  • Impreza bożonarodzeniowa i festyn letni
  • Badania przeprowadzane przez lekarza zakładowego
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kursy języka angielskiego na miejscu
  • W razie zainteresowania i odpowiednich kwalifikacji możliwość pobytu za granicą
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.