Opis stanowiska pracy

Wierzymy, że każdy jest w stanie wszystkiego się nauczyć, dlatego ceniąc Twoje predyspozycje i umiejętności społeczne traktujemy je jako kluczowe. Doświadczenie na podobnym stanowisku na pewno będzie atutem, jednak przede wszystkim liczy się Twoja wizja i chęć do kreowania nowego obszaru w firmie oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Bardzo istotne będzie Twoje zaangażowanie, podejście i chęć długotrwałej współpracy.

Dołącz do nas, jeśli zależy Ci na pracy w firmie ze stabilną pozycją na rynku i wysokimi ambicjami rozwoju.

Oferujemy:

  • Unikalną atmosferę i pracę z młodymi, kreatywnymi osobami,  w ciekawej branży z pogranicza mody i fotografii.
  • Długofalową współpracę w stale rozwijającym się zespole.
  • Duży poziom odpowiedzialności i samodzielności w działaniu.
  • Wsparcie przełożonego i zespołu zarządzającego, który z radością czeka na takiego człowieka w swoich strukturach.
  • Praca we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska w godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek - piątek).
  • Umowa o pracę lub B2B.

Wymagania

Oczekujemy, aby efektem Twojej pracy na stanowisku People Managera było:

  • Utrzymywanie właściwej struktury organizacyjnej, uwzględniającej dynamiczne zmiany oraz odpowiedzialności poszczególnych ról w zespole.
  • Ścisła i efektywna współpraca z zespołem zarządzającym.
  • Tworzenie i rozwijanie kultury organizacyjnej opartej na feedbacku; bycie integralną częścią tej kultury w naszej firmie.
  • Realne wsparcie zespołu w zagadnieniach personalnych i kadrowych; zapewniające poczucie wsparcia wśród pracowników.
  • Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję, zaangażowanie i motywację pracowników.
  • Zarządzanie procesami rekrutacyjnymi i onboardingowymi; zapewniające, że każdy nowy pracownik jest wprowadzany do organizacji zgodnie z ustalonym (i rozwijanym przez Ciebie) procesem.
  • Realizowanie działań HR w oparciu o ustalone i zaakceptowane budżety.
  • Współpraca z zewnętrznym biurem kadrow ym.
  • Zarządzanie oprogramowaniem Kadromierz.pl.
  • Realizowanie i analizowanie badań satysfakcji pracowników; regularne przedstawianie wyników i rekomendacji dwa razy do roku.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz nadzór nad zamawianiem szkoleń u dostawców zewnętrznych.

Stawiamy na:

  • Empatię oraz wysokie umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.
  • Inicjatywę w działaniu, samodzielność oraz gotowość do brania odpowiedzialności za efekty.
  • Predyspozycje oraz doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu obszarem personalnym.
  • Wiedzę nt. prowadzenia i doskonalenia procesów HR.
  • Rozwiniętą świadomość biznesową oraz umiejętność współpracy na różnych poziomach organizacji.
  • Skuteczność w działaniu: świetną organizację, właściwe ustalanie priorytetów i dotrzymywanie terminów.
  • Umiejętność zarządzania zmianą, inspirowanie i przekonywanie innych do swoich pomysłów.
  • Umiejętności analityczne - pracujemy w oparciu o wskaźniki.
  • Znajomość podstawowych przepisów prawa pracy, aktualnych trendów oraz dobrych praktyk HR.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację i rozwój.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. <br/>Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
14 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce