People & Culture Manager in Store

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ustabilizowanej pozycji na rynku z branży retail, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko People & Culture Manager in Store.

Informacje o kliencie

Jako People & Culture Manager będziesz zarządzać małym zespołem, który nadzoruje wszystkie procesy dotyczące zasobów ludzkich w sklepie. Może to obejmować rekrutację; relacje między pracownikami; szkolenie i rozwój; budżety płacowe; RODO; zaangażowanie pracowników; csr i wiele więcej. Będziesz ściśle współpracować z zespołem zarządzającym sklepem, aby kierować strategią kadrową oraz wspierać rozwój pracowników.

Opis stanowiska

  • Bliska współpraca ze store managerem w zakresie wszelkich obszarów HR (rekrutacji, szkoleń, prawa pracy, coachingu pracowników),
  • Planowanie rozwoju, ścieżek karier, zarządzanie obszarem sukcesji pracowników - zespól powyżej 150 osób,
  • Wdrażanie kultury nauki i ciągłego doskonalenia poprzez sesje feedbackowe i oceny pracownicze,
  • Wdrażanie międzynarodowych procedur HR,
  • Zarządzanie dokumentacją personalną,
  • Wspieranie kierownictwa sklepu w osiąganiu zamierzonych celów biznesowych poprzez optymalizacje obszaru personalnego,
  • Gotowość do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku HR Generalist lub podobnym- min. 3 lata,
  • Znajomość branży retail/ fashion,
  • Umiejętność zarządzania procesami kadrowo- płacowymi,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • Doświadczenie w badaniu potrzeb oraz realizacji procesów HR-owych tj. rekrutacja, szkolenia, rozwój, sukcesja, zarządzanie talentami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny.

Oferujemy

  • Praca w zespole pasjonatów w międzynarodowej organizacji.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia, umiejętności i zaangażowania.
  • Nieograniczone możliwości rozwoju.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page