Pełnomocnik ds. Systemów Jakości - rekrutacja online

Katowice, śląskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Naszego Klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Pełnomocnik ds. Systemów JakościMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • kierowanie pracą podległego zespołu
  • nadzór nad realizacją systemów m.in. IFS/BRC Food itp.
  • reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych
  • przeprowadzanie audytów jakościowych wewnętrznych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej systemów jakości
  • podejmowanie działań prewencyjnych i korygujących

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Pełnomocnika w zakładzie produkującym żywność
  • praktyczna znajomość systemów IFS, BRC, HACCP
  • praktyczna znajomość prawa żywieniowego
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie i sumienność

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • przyjazną atmosferę pracy

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria