Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/2503

Obowiązki:

Między innymi:
1) udzielanie wsparcia dla osób sprawujących rodzinną pieczę zastępczą poprzez poradnictwo pedagogiczne, prowadzenie szkoleń i organizowanie grup wsparcia;
2) prowadzenie naboru, kwalifikowanie, przygotowywanie opinii kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzącego rodzinny dom dziecka;
3) prowadzenie szkoleń dla kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej lub prowadzącego rodzinny dom dziecka oraz dla kandydatów do pełnienia funkcji dyrektora placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego;
4) organizowanie i prowadzenie szkoleń dla rodzin zastępczych podnoszących ich kwalifikacje oraz udzielanie wsparcia w celu zapobieganiu wypaleniu zawodowemu rodzin zastępczych w formie grup wsparcia.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • osoba odpowiedzialna
  • osoba sumienna
  • komunikatywność
  • osoba samodzielna
  • obsługa komputera i pakietu MS Office

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika

Pozostałe wymagania:

  • doświadczenie w pracy diagnostycznej i terapeutycznej z dziećmi i rodzinami; doświadczanie w pracy w jednostkach samorządowych; znajomość i umiejętność korzystania z przepisów prawa, m.in.: ustawy o wspieraniu rodziny i systemie piezy zastępczej, Kodeksu rodzinnego i opiekuńczy, ustawy o pomocy społecznej, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie; doświadczenie w prowadzeniu szkoleń; Doświadczenie zawodowe: co najmniej 3 letnie, udokumentowane doświadczenie pracy w poradnictwie rodzinnym, pracy z dziećmi;

Miejsce pracy: B. Prusa 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: 1) życiorys (CV) bez zdjęcia z uwzględnianiem dokładnego przebiegu nauki i stażu pracy; 2) list motywacyjny; 3) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i staż pracy (kserokopie dyplomu lub zaświadczenia o odbytych studiach, kserokopie świadectw pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu); 4) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie; 5) inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach; 6) oświadczenie o braku prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyśle przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego i umyślne przestępstwo skarbowe; 7) oświadczenie, że kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; 8) oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na określonym stanowisku; 9) oświadczanie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy