ManpowerGroup Sp. z o.o.

PCB Design Engineer

Miejsce pracy: Wrocław

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:
- Projektowanie layout’u płytek drukowanych we współpracy z liderem projektu i innymi działami oraz klientem;
- Praca w międzynarodowym zespole;
- Tworzenie i dokonywanie zmian na schematach elektronicznych;
- Tworzenie i dokonywanie zmian layout’u komponentów dla nowych produktów;
- Kontakty z dostawcami i wytwórcami płytek elektronicznych oraz opiekę nad danymi technicznymi płytek.

Oczekiwania:
- Minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w tworzeniu layout’u płytek drukowanych (preferowana branża: przemysłowa, motoryzacyjna, sprzętu domowego);
- Wiedzy i doświadczenia z zakresu Design for Testability (DFT) oraz Design for Manufacturability (DFM);
- Bardzo dobrej wiedzy na temat procesu powstawania / produkcji płytek drukowanych;
- Znajomości aspektów kompatybilności elektromagnetycznej EMC w powiązaniu z projektowaniem PCB;
- Dobrej znajomości języka angielskiego;
- Wykształcenia technicznego (elektronika, elektryka, mechatronika itp.)

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym oraz autonomicznym środowisku;
- Pracę hybrydową - z przewagą pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu, bądź 4 dni w miesiącu w biurze);
- Pakiety: Medyczny, Socjalny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy