Michael Page Michael Page

Payroll Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z ugruntowaną pozycją na rynku, w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Managera Payrollu. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za całość zagadnień kadrowo-płacowych firmy wraz z podległym zespołem. Miejscem pracy są okolice Środy Śląskiej.

Informacje o kliencie

- Dynamiczna organizacja należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej

- Kluczowe stanowisko w kadrze managerskiej

Opis stanowiska

  • Zarządzanie podległym zespołem specjalistów ds. kadr i płac, stanowienie punktu kontaktowego dla klienta wewnętrznego
  • Zapewnienie prawidłowości i terminowości rozliczeń kadrowych oraz płacowych zgodnie z procedurami i polityką firmy
  • Optymalizowanie procesu oraz proponowanie zmian mających na celu jego usprawnienie
  • Coaching zespołu i wsparcie w szczególnie trudnych przypadkach
  • Przygotowywanie okresowych raportów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne)
  • Minimum 5 lat doświadczenia w dziale payroll, minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym
  • Doskonała znajomość przepisów oraz regulacji prawnych z zakresu kadr i płac, prawa pracy
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiadające zdobytemu doświadczeniu oraz atrakcyjny pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju w dużej, międzynarodowej organizacji na managerskim stanowisku
  • Wysoka kultura organizacyjna i dobre narzędzia pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page