Payroll Assistant

Hays Office

Poznan, wielkopolskie

Hays Office

Poznan
NR REF.: 1148346

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób z doświadczeniem obszarze naliczania list płac lub wiedzą z zakresu finansów i rachunkowości na stanowisko: Payroll Assistant.

Zakres zadań:
  • Kontrolowanie poprawności listy płac przed ostatecznym rozliczeniem według obowiązujących procedur
  • Wykonywanie kalkulacji płacowych
  • Kontrolowanie i korygowanie błędów w naliczaniu wynagrodzeń
  • Przekazywanie danych do księgowania, przygotowanie pliku do banku
  • Kontrolowanie miesięcznego bilansu czasu pracy oraz wprowadzanie danych czasu pracy pracownika
  • Wprowadzanie danych płacowych i osobowych do programu SAP
  • Uczestnictwo w działaniach szkoleniowych w celu podniesienia poziomu wiedzy
  • Raportowanie

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (payroll, kadry, dział HR, administracja, finanse)
  • Dobra znajomość j. angielskiego, mile widziane inne języki obce
  • Wykształcenie wyższe – szczególnie w zakresie finansów i rachunkowości
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i wykazywania własnej inicjatywy
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Pakiet benefitów pracowniczych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
  • Możliwość rozwoju w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Oferta pracy, na którą zgłaszasz swoją kandydaturę wymaga wypełnienia formularza bezpośrednio na stronie Pracodawcy.

Klikając "Aplikuj" zostaniesz przekierowany na stronę internetową Pracodawcy.

Zobacz wszystkie oferty pracy
Hays Office

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi