Payroll Assistant

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1148346

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w Poznaniu poszukujemy osób z doświadczeniem obszarze naliczania list płac lub wiedzą z zakresu finansów i rachunkowości na stanowisko: Payroll Assistant.

Zakres zadań:
  • Kontrolowanie poprawności listy płac przed ostatecznym rozliczeniem według obowiązujących procedur
  • Wykonywanie kalkulacji płacowych
  • Kontrolowanie i korygowanie błędów w naliczaniu wynagrodzeń
  • Przekazywanie danych do księgowania, przygotowanie pliku do banku
  • Kontrolowanie miesięcznego bilansu czasu pracy oraz wprowadzanie danych czasu pracy pracownika
  • Wprowadzanie danych płacowych i osobowych do programu SAP
  • Uczestnictwo w działaniach szkoleniowych w celu podniesienia poziomu wiedzy
  • Raportowanie

Oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (payroll, kadry, dział HR, administracja, finanse)
  • Dobra znajomość j. angielskiego, mile widziane inne języki obce
  • Wykształcenie wyższe – szczególnie w zakresie finansów i rachunkowości
  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności planowania oraz organizacji pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i wykazywania własnej inicjatywy
  • Dbałość o szczegóły

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Pakiet benefitów pracowniczych (pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie, kartę sportową)
  • Możliwość rozwoju w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland