Oferta wyróżniona

PARTNERÓW BIZNESOWYCH PROWADZĄCYCH AUTORYZOWANE PUNKTY SPRZEDAŻY

Proszowice, małopolskie

Platforma Canal+

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz nowego produktu do sprzedaży i spełniasz poniższe oczekiwania, czekamy na Ciebie! Oferta skierowana do osób prowadzących już lokalną działalność chcących dołączyć do sieci nc+, jako punkt partnerski.

Nasze oczekiwania to:

  • posiadanie lokalu handlowego o pow. około 25 m 2 w topowych lokalizacjach (chętnie market)
  • umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania klientów
  • doświadczenie w realizacji planu sprzedaży oraz właściwe wykorzystanie czasu pracy i posiadanych środków
  • wysoka świadomość biznesowa (znajomość lokalnego rynku klientów oraz konkurencji)
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu kontaktów z ludźmi
  • nastawianie na wysoką jakość obsługi Klienta
  • odpowiedzialność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
  • silna determinacja i zaangażowanie w dążeniu do celów
  • dbałość o dobry wizerunek marki nc+
  • prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

Wymagania

Oferujemy:

  • wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do osiąganych wyników
  • premie za realizację planów sprzedaży
  • opiekę posprzedażową klienta
  • bezpłatny marketing i logistykę
  • mentoring i coaching pod opieką doświadczonego trenera

Canal + Platforma to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz... prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. Canal + Platforma to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Franczyza / Własny biznes , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca