Oferta wyróżniona

Partner/Konsultant

Katowice, śląskie

Link Consulting

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r.

Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Dalszy rozwój firmy chcemy związać z osobą, której powierzymy przedmiotowe stanowisko i która będzie odpowiadać za organizację, sprzedaż i rozwój agencji, mając bezpośredni kontakt z Właścicielem.

Kod ref. PK-06/2019

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura agencji
  • przygotowywanie i realizacja budżetu
  • generowanie sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • zarządzanie procesem rekrutacji (komunikacja z kandydatami i z klientami)
  • zarządzanie personelem agencji
  • raportowanie wyników bezpośrednio do Właściciela

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i realizacji usług rekrutacyjnych
  • ambicji i pasji w podejściu do pracy i ludzi
  • udokumentowanych sukcesów sprzedażowych
  • umiejętności planowania i realizacji budżetu
  • znajomości nowoczesnych metod rekrutacji
  • swobodnym w poruszaniu się środowisku internetowym
  • asertywności, lojalności i gotowości do podjęcia wyzwań
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość długofalowego rozwoju zawodowego i finansowego
  • wynagrodzenie związane z wynikami pracy biura
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia w obszarze HR

Prosimy o przesyłanie CV za pomoca przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego.
Wiemy jak trudno znaleźć... satysfakcjonującą pracę, która byłaby zwieńczeniem dotychczasowych starań, dlatego posiadając wieloletnie doświadczenie potrafimy dopasować ofertę pracy optymalną do Twoich kwalifikacji, doświadczenia i profilu osobowościowo-zawodowego. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz wykwalifikowani psycholodzy i trenerzy, dzięki czemu dbamy
o to, aby umożliwić Ci rozwój zawodowy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Obsługa klienta