Partner/Konsultant

Link Consulting

Katowice, śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r.

Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Dalszy rozwój firmy chcemy związać z osobą, której powierzymy przedmiotowe stanowisko i która będzie odpowiadać za organizację, sprzedaż i rozwój agencji, mając bezpośredni kontakt z Właścicielem.

Kod ref. PK-06/2019

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie biura agencji
  • przygotowywanie i realizacja budżetu
  • generowanie sprzedaży usług rekrutacyjnych
  • zarządzanie procesem rekrutacji (komunikacja z kandydatami i z klientami)
  • zarządzanie personelem agencji
  • raportowanie wyników bezpośrednio do Właściciela

Oczekujemy:

  • doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą i realizacji usług rekrutacyjnych
  • ambicji i pasji w podejściu do pracy i ludzi
  • udokumentowanych sukcesów sprzedażowych
  • umiejętności planowania i realizacji budżetu
  • znajomości nowoczesnych metod rekrutacji
  • swobodnym w poruszaniu się środowisku internetowym
  • asertywności, lojalności i gotowości do podjęcia wyzwań
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość długofalowego rozwoju zawodowego i finansowego
  • wynagrodzenie związane z wynikami pracy biura
  • niezbędne narzędzia pracy
  • szkolenia w obszarze HR

Prosimy o przesyłanie CV za pomoca przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.