Panie do sprzątania w Poznaniu/ Rataje. Serwis dzienny

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.

Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Panie do sprzątania-Serwis dzienny Poznań/Rataje

Wystarczy jeśli zostawisz nam do siebie kontakt poprzez formularz aplikacyjny

Oferta pracy przeznaczona jest również dla osób niepełnosprawnych

Oferujemy:

- Uczciwe i terminowe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę (po okresie póbnym).

- Szacunek i troskę o pracownika.

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie przełożonego.

- Pracę w godzinach 7:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku

Dodatkowo osobom niepełnosprawnym gwarantujemy:

Coroczne 2000,00 PLN dopłaty do leków

- Miesięczny, stały dodatek rehabilitacyjny w wysokości 60,00 PLN

Twoje zadania:

Utrzymanie czystości na terenie obiektu biurowego (pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna, stołówka, pomieszczenia socjalne, toalety, schody i szatnie). Praca również przy użyciu maszyn czyszczących.

Wymagania

Oczekujemy:

·         Chęci do podjęcia pracy na stałe

·         Dokładności i sumienności

·         Kultury osobistej

        Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy proszone są o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ lub tel.: 539 397 739. Prosimy o nie wysyłanie sms-ów

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna