Pakowanie ziół +bonusy dla pracowników

Pran Sp. z o.o.

Venlo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

gencja Rekrutacji PRAN /nr KRAZ 1223/ poszukuje obecnie pracowników do pracy jako

PRACOWNIK PRODUKCJI- pakowanie ziół
Lokalizacja: VENLO

Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na pakowaniu ziół w pudełka. Firma posiada restrykcyjne zasady ubioru pracowników (żadnej biżuterii czy sztucznych paznokci).

Wymagania

Wymagamy dyspozycyjności (także w okresie świątecznym), znajomości j, angielskiego w minium podstawowym stopniu (także w odpowiedzi), gotowości do pracy zmianowej oraz braku przeciwskazań do pracy z ziołami.

Oferujemy stabilną pracę na dłuższy czas oraz zakwaterowanie+ubezpiecznie+transport i opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Zainteresowanych kandydatow zapraszam do przesyłąnia CV

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna