Oferta wyróżniona

PAKOWANIE KOSMETYKÓW - PRACA DLA PAŃ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

Niemcy, Kolonia, zagranica

BERYL Sp. z o.o. Sp.K.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • PRACA PRZY LINI PRODUKCYJNEJ
  • PAKOWANIE KOSMETYKÓW ZGODNIE Z WYTYCZNYMI / KREMY / SZAMPONY / PILNICZKI / LAKIERY
  • NAPEŁNIANIE BUTELECZEK/ POJEMNIKÓW
  • STOSOWANIE SIĘ DO PRZEPISÓW BHP
  • KOMUNIKACJA Z INNYMI DZIAŁAMI NP. MAGAZYNEM

OFERUJEMY:

  • ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ
  • POMOC W ORGANIZACJI ZAKWATEROWANIA NA TERENIE NIEMIEC
  • WSPARCIE POLSKIEGO KOORDYNATORA
  • WYNAGRODZENIE ZAWSZE NA CZAS / €
  • LICZNE PREMIE I BONUSY - SYSTEM POLEĆ PRACOWNIKA

Wymagania

WYMAGANIA:

  • DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU MILE WIDZIANE
  • DYSPOZYCYJNOŚĆ DO PRACY OD ZARAZ
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
  • DOSTOSOWANIE SIĘ DO PROCEDUR
  • ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NIE JEST WYMAGANA

Firma BERYL zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie... zezwolenia dla Polski oraz Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma BERYL od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy BERYL jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma BERYL dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji