Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej
  • Raportowanie wyników wykonanych prac

Wymagania:

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

W przypadku braku orzeczenia Firma zwraca koszt wykonania badania

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy szkolenia wdrażające.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Miłą atmosferę
  • Dla najlepszych możliwość rozwoju w strukturach firmy

Praca idealna dla Każdego!

Ciekawa oferta, więc nie czekaj, aż inni zajmą Twoje miejsce i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia!

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inne