Pakowacz/Pakowaczka – pracownik produkcji

NMC Polska Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Od: NMC Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Zabrze

Twoje kluczowe zadania:

  • Pakowanie i sortowanie gotowych produktów zgodnie z wytycznymi
  • Obsługa maszyn - ustawianie parametrów
  • Oklejanie etykietami produktów oraz kartonów zbiorczych
  • Kontrola jakości produktów oraz opakowań,
  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Sumienność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość tabliczki mnożenia/dzielenia
  • Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz!

Co oferujemy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie bezpośrednio u nmc w oparciu o umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji - na rynku od ponad 20 lat i zatrudnia ponad 250 wykwalifikowanych pracowników
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, dodatkowe wynagrodzenie urlopowe, bony świąteczne, eventy firmowe)
  • Niezbędne szkolenia stanowiskowe i zawodowe
  • Pracę w systemie 3-zmianowym, w jednomiesięcznym okresie rozliczeniowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych
  • System rekomendacji pracowników - Premia za polecenie pracownika 1500 zł netto
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.