Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/10/2018.

Pakowacz - od 2500zł brutto!

Skawina, Wadowice, Ryczów, Spytkowice, Kraków, Bieńkówka, Sułkowice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Pakowanie ciastek z linii produkcyjnej;
  • Odkładanie zapakowanych kartonów na palety;
  • Wykonywanie bieżących poleceń przełożonych.

Żeby rozpocząć z nami współpracę powinieneś:

  • Mieć ukończone 18 lat;
  • Posiadać książeczkę sanepidowską lub gotowość do jej wyrobienia
  • Być dyspozycyjna/y do pracy na trzy zmiany.

Z naszej strony możemy Ci zaoferować:

  • Nowe, wyższe wynagrodzenie- ZAWSZE NA CZAS;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet rabatów i zniżek dla Pracowników;
  • Kartę sportową;
  • Zatrudnienie od zaraz!
  • Pomoc w organizacji transportu.

Miejsce pracy: Skawina

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Numer referencyjny: PAK/08/2018/BAH

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna