Randstad Polska Sp. z o.o.

Szukasz pracy w oparciu o pełny etat? Chcesz pracować na umowe o pracę? Aplikuj już teraz a my skontaktujemy się właśnie z Tobą.

Poszukujemy osób na stanowisko pakowacza/pakowaczki do firmy, która zajmuje się produkcją artykułów higienicznych w Toruniu.

Zacznij pracę już teraz!

oferujemy

  • nowe wyższe stawki wynagrodzenia plus premia
  • premie za polecenia pracowników
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z długą perspektywą współpracy (płatne urlopy, chorobowe i składki)
  • pełny dostęp do atrakcyjnych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie) dla każdego pracownika

zadania

  • pakowanie artykułów higienicznych
  • kontrola jakościowa produktu
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

oczekujemy

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
  • zespołowości
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

pakowacz/ka

Toruń
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie) dla każdego pracownika