Pakowacz/ka – pracownik produkcji

Berry Superfos

Poznań, wielkopolskie

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych
należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej Berry Global poszukuje kandydata na stanowisko:

Od: Berry Superfos

Zadania:

  • Pakowanie produktu gotowego zgodnie ze schematem (praca fizyczna).
  • Bieżąca kontrola produktu zgłaszanie przełożonemu o zauważonych błędach i nieprawidłowościach (kontrola zgodności kolorystyki z kubkiem wzorcowym).
  • Podstawowa obsługa przydzielonej maszyny.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe (mile widziane mechaniczne).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istniejemy na rynku od 27 lat i stale się rozwijamy.
  • System pracy 3 zmianowy 4 brygadowy. Grafik ułożony jest na 4 miesiące z góry, co pozwoli zaplanować życie prywatne przy pracy zmianowej.
  • Zadbamy o Twoje zdrowie oferując prywatną opiekę medyczną z szerokim dostępem do usług medycznych (800 usług diagnostycznych, 89 zabiegów ambulatoryjnych, nielimitowane wizyty domowe, swoboda leczenia).
  • Po roku pracy przysługuje ci premia roczna.
  • Dofinansowujemy obiady w pracy oraz zadbamy o Twoją kondycję dofinansowując kartę Multisport.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.