Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/11/2018.

Pakowacz/ka - 16 zł/h brutto

Łódź, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branży opakowań z tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • pakowanie produktów opuszczających maszynę,
  • kontrola jakości wyrobu gotowego,
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.

Oczekujemy:

  • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziane panie,
  • sumienność i motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie 16 zł/h brutto + premia frekwencyjna
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport oraz dodatkowych pakietów medycznych.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji