ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pakowacz art. spożywczych

Miejsce pracy: Strzegom, Świdnica

Miejsce pracy: Strzegom

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus atrakcyjny system premiowy
  • Zatrudnienie od zaraz, sprawna i bezstresowa rekrutacja
  • Smaczne posiłki pracownicze na terenie zakładu
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Praca na pełny etat
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnego pakietu Manpower Premium (m.in. karta MultiSport, Medicover, PZU)

Wymagania:

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność organizowania pracy własnej

Zadania:

  • Pakowanie produktów piekarniczych
  • Sprawdzanie jakości oraz selekcja wyrobu przed zapakowaniem
  • Kontrola jakościowa opakowań jednostkowych i pakowanie wyrobu zgodnie z obowiązującymi instrukcjami
  • Bieżąca kontrola jakości na każdym etapie produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials