OTC Accountant with languages - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
OTC Accountant with languagesMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Monitowanie i analiza należności oraz ich egzekwowanie,
  • Kontakt z klientami oraz partnerami biznesowymi za pomocą telefonu lub maila,
  • Współpraca z zespołem handlowym, działem obsługi klienta oraz innymi działami,
  • Przygotowywanie raportów oraz wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Wystawianie not kredytowych,
  • Inne czyności związane z procesem AR.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w działach księgowych lub finansowych i znajomość procesu Order to Cash,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2,
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego lub niemieckiego, a także innych języków obcych (min. poziom B2),
  • Znajomość programów księgowych klasy ERP oraz programu MS Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz proaktywne nastawienie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający między innymi prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie oraz kartę sportową.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.