Ostatnie dni rekrutacji - Pracownik magazynowy, 20 zł brutto/h + dodatki

Adecco Poland Sp. z o.o.

Grodków, opolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Grodków

Co otrzymujesz zatrudniając się jako pracownik magazynowy:

System pracy

  • 4 dni w tygodniu po 10h,
  • 3 dni są wolne

Wynagrodzenie

  • 20 zł za godzinę brutto,
  • Premia do 15% za wyniki i za frekwencję,
  • Dodatkowe wynagrodzenie do 1000 zł brutto za obecność w pracy w grudniu,
  • Dodatek za pracę w porze nocnej do 20%

Umowa o pracę

  • Umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą

Benefity

  • Program poleceń - poleć nowego pracownika do pracy i otrzymaj dodatkowe wynagrodzenie do 1000 zł brutto
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed
  • Prywatne, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Pakiety socjalne
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
Jest to praca stała, z obsługą wózka widłowego. Istnieje możliwość wyrobienia uprawnień na wózek widłowy przez UDT bezpłatnie!

Zakres obowiązków

  • Proste pracy magazynowe,
  • Rozładunek towaru,
  • Wyszukiwanie produktów,
  • Kompletowanie zamówień,
  • Pakowanie zamówień,
  • Praca ze skanerem

Oczekiwania

  • Ukończone 18 lat,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Jesteś zainteresowany?
Prześlij zgłoszenie online lub zadzwoń i umów się na spotkanie 723 190 003, 723 190 118 lub 723 190 190.

Numer referencyjny: AWR/12/2019
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.