Ostatnie dni rekrutacji do Amazon - od 200 zł dziennie, bonus 1500 zł!

Wrocław, Dzierżoniów, Świdnica, Legnica, Wałbrzych, Oleśnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Systemy pracy:

  • Na pełen etat 4 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym - masz aż 3 dni wolnego!
  • W weekendy w systemie dziennym albo nocnym - pracujesz tylko w sobotę i niedzielę!
  • 2 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym - poniedziałek i wtorek lub czwartek i piątek!
  • Poszukujemy również operatorów wózka widłowego - umowa bezpośrednio z pracodawcą!

Nie masz uprawnień do obsługi wózka widłowego? - Finansujemy kurs!

Co możesz zyskać:

  • podstawę wynagrodzenia 20 zł brutto/h, co miesiąc premię do 15%, dodatek nocny,
  • umowę o pracę,
  • extra bonus 1500 zł brutto*
  • możliwość przejścia na umowę bezpośrednią z pracodawcą,
  • Dodatkowy bonus za polecenie nowego pracownika* w zależności od miesiąca, w którym rozpocznie on pracę:

Listopad - 2000 zł brutto
Grudzień - 1000 zł brutto

LICZBA POLECEŃ NIEOGRANICZONA!

  • Wypłatę zawsze na czas,
  • Codziennie posiłek za 1 zł,
  • bezpłatny transport z i do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED,
  • Pakiet sportowy MultiSport,
  • System Adecco CLUB dzięki, któremu skorzystasz z licznych rabatów m.in. w kinach, biurach turystycznych czy sklepach odzieżowych

*Szczegółowe informacje i regulaminy dostępne w biurze Adecco lub telefonicznie.

Zakres obowiązków, to proste prace magazynowe, m.in. rozładunek towaru, skanowanie i wykładanie produktów na półki, wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów i kompletowanie zamówień dla klientów, pakowanie i załadunek paczek do wysyłki.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Ukończonych 18 lat,
  • Dobrej kondycji fizycznej,
  • Wysokiej motywacji do pracy i odpowiedzialności,
  • Gotowości i zdolności do pracy w trybie zmianowym.

Jesteś zainteresowany?
Prześlij zgłoszenie online lub zadzwoń i umów się na spotkanie 723 190 190 lub 723 190 003 i 723 190 018 i 723 190 113

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Працюйте на складі в Белянах Вроцлавських!
Починаєш від 20 зл/год, Премії до 15%, Різдвяний бонус 1500 злотих брутто*! Безкоштовний транспорт, обід за 1 злотий
Рекомендуй працівника і получи 3000 злотих брутто*
* Детальні умови акції доступні в офісах Адеко
Зателефонуйте уже сьогодні!
Контакт/Viber: + 48 723 190 743 , 723 190 735

Numer referencyjny: AWR/11/04/2019

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji